Odpust - Dożynki - Piknik 15.08.2013 r.

Sponsorzy II Pikniku Parafialnego 1. Urząd Miasta i Gminy w Poniatowej 2. Bank Spółdzielczy w Poniatowej 3.Pawtrans – Ewa i Stanisław Pawłowscy 4. Adam i Mirosława Mróz 5. Grzegorz Wosik 6. Jan Stankiewicz 7. Marek Lenart 8. Grażyna i Jacek Szlachetka 9. Andrzej Rosiński 10.Magda Misztal 11. Kółko Rolnicze w Kraczewicach 12. Stanisław Górniak 13. Krystyna Sołdek 14. Zenon Rodzik – starosta 15. Anna i Andrzej Chyła 16. Henryka i Marek Frąckiewicz 17.Krzysztof Klocek 18. Julia i Szczepan Wójtowicz 19. Koła Gospodyń Wiejskich : Kraczewice , Spławy , Kowala , Szczuczki Kol. 20. Mariola i Tadeusz Zubrzyccy 21.Jacek Kiraga 22.STAL ŚWIT – Agnieszka Kubiak 23.Waldemar Kotłowski – nagrobki 24.Jolanta i Tadeusz Oświecińscy 25. Rada Sołecka oraz O.S.P. Kraczewice Wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli , którzy się włączyli w przygotowanie pikniku , składamy Serdeczne Bóg Zapłać .

czwartek,

Czwartek, Wielki Tydzień