I Piknik Parafialny 15.08.2012 r.

Sponsorzy I Pikniku Parafialnego : 1. Urząd Miasta i Gminy w Poniatowej 2. Bank Spółdzielczy w Poniatowej 3. Sławomir Kruczek 4. Adam Mróz 5. Grzegorz Wosik 6. Jan Stankiewicz 7. Marian Lenart 8. Grażyna i Jacek Szlachetka 9. Andrzej Rosiński 10. Waldemar Słowik 11. Kółko Rolnicze w Kraczewicach 12. Stanisław Górniak 13. Krystyna Sołdek 14. Zenon Rodzik – starosta 15. Anna i Andrzej Chyła 16. Henryka i Marek Frąckiewicz 17. Antoni Pyda 18. Julia i Szczepan Wójtowicz 19. Koła Gospodyń Wiejskich : Kraczewice , Spławy , Kowala , Poniatowa Wieś , Kol. Poniatowa , Szczuczki Kol. 20. Mariola i Tadeusz Zubrzyccy 21. Dom Kultury w Poniatowej 22. Rada Sołecka oraz O.S.P. Kraczewice Wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli , którzy się włączyli w przygotowanie pikniku , składamy Serdeczne Bóg Zapłać .

piątek,
23 sierpnia 2019

(235. dzień roku)

Czy pamiętasz o modlitwie i niedzielnej Mszy świętej w wakacje ?

w Kościele.

w domu.