I Komunia św. 22.05.2016 r.

W dniu 22 maja do I Komunii św. przystąpiło 27 dzieci z kl. III z Kraczewic i Kowali.

Bierzmowanie 05.05.2016 r.

Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej/57 osób/ udzielił J. Eks. Bp. Józef Wróbel.

Odpust św. Józefa 19.03.2016 r.

Sumę odpustową odprawił i wygłosił homilię Ks. mgr Andrzej Koziej wik. z par. Bełżyce.

Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W dniu 14.06.2015 r. uroczystościom odpustowym i 95 - lecia parafii przewodniczył Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik.

Odpust w Kowali 31.05.2015 r.

Mszę św. odprawił i wygłosił homilię student KUL w Lublinie Ks. Tomasz.

11 listopad 2014r.

11listopada w 96 rocznicę odzyskania Niepodległości , została odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny i odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru parafialnego.

Uroczystości odpustowo - dożynkowe 15.08.2014 r.

Sumę odpustową w intencji parafian i gości odprawił Ks. kan Wojciech Szlachetka nasz rodak , proboszcz z Abramowa , homilię wygłosił Ks. infułat Jan Pęzioł z Wąwolnicy.W czasie Mszy św. zostały poświęcone wieńce dożynkowe i pobłogosławione chleby upieczone z tegorocznych zbiorów. Po Mszy św. nastąpiło dzielenie się chlebem i III Piknik parafialno - rodzinny.

04.08.2014 r. XXXVI Pielgrzymka Lubelska na Jasną Górę - Poniatowa Wieś - posiłek i wypoczynek.

Kilka grup XXXVI pielgrzymki na Jasną Górę , przechodziło przez teren naszej parafii. Jak co roku zostali życzliwie przyjęci przez mieszkańców Poniatowej Wsi , posileni , wypoczęci , ruszyli dalej w trasę. Mieszkańcom Poniatowej Wsi składamy serdeczne Bóg zapłać , za życzliwe przyjęcie pielgrzymów , posiłek , napoje chłodzące , kawę , herbatę.

Wizytacja Kanoniczna parafii - 22.06.2014 r. Ks. Biskup Mieczysław Cisło